ערוצי נענע:דואר|פורומים|צ'ט|תוכנות|חדשות|ספורט|תרבות|מחשבים|לימודים|בריאות|אוכל|ג'נענע|קניותעוד ביומטוב
ביומטוב 2004 מחכים לכן עוד הרבה אירועים ומבצעים חמים– למען הילדים של כולנומבצע רשויות

ב- 6/1 הכריז דודו טופז על מבצע רשויות - שילוב כל הרשויות המקומיות בארץ במבצעי נתינה למען ילדי ישראל. למעשה מדובר בתחרות רשויות מקומיות- כל רשות עם הרעיון המהפכני שלה, כאשר הרשות המנצחת תקבל מענק בסך 400,000 שקל מתנת ג'וינט ישראל. כמובן שהרעיונות הטובים יותר וביצועם יתועדו וישודרו ב"יומטוב".

מבצעים נוספים ביומטוב

גם מיקרוסופט נרתמת ליומטוב

מיקרוסופט משווקים עכבר-על כל קנייה של עכבר תוצרת מיקרוסופט יומטוב, מיקרוסופט תתרום 5 שקלים. את העכברים ניתן לרכוש ברשת חנויות שופרסל.

המבצע בתוקף עד 03.02.04


יומטוב גם בנטוויז'ן

נטוויז'ן יחד אתכם נרתמת להחזיר לילדים את החיוך. על כל מתחבר חדש תורמת נטוויז'ן ליומטוב 60 ₪ למען ילדים ונוער במצבי סיכון ומצוקה.

המבצע בתוקף עד 3/2/04.


גם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א נרתמת ליומטוב

בואו לסרט ויהיה לכם יומטוב! אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א בשיתוף עם סרטי שפירא-קולנוע דיזנגוף תמכור בדלפק הקבלה של אגודת הסטודנטים בבניין מיטשל, כרטיסים לסרט "אינטרמישן" במחיר סמלי של 10 ₪ לכרטיס ומדבקות טאטו-יומטוב במחיר 5 ₪. כל ההכנסות בתוספת תרומת האגודה על כל תרומת סטודנט, ייתרמו לפרויקט "יומטוב". שעות הקבלה בדלפק: א'-ה' 19:00-9:00 ו' 12:30-9:00 טלפון: 6407662/5909- 03.

גם לאומי קארד נרתמת ליומטוב

לאומי קארד מזמינה את לקוחותיה לתרום חכם. ביומטוב ניתן לתרום גם בנקודות לאומי קארד, וזה עוד לא הכול: לאומי קארד תתרום נקודה על כל נקודה שאתם תתרמו.

המבצע יחל ב- 31.01.04 במוצ"ש, עם פתיחת קווי ההתרמה ויסתיים ב- 03.02.04


גם פלאפון עושה לכם יומטוב

חייגו כוכבית 10 והורידו צלצול משיר יומטוב ומשפטים מנצחים מתוך תכניות קשת שיעשו לכם יומטוב! כל הורדה תועבר כתרומה ליומטוב.

המבצע בתוקף עד 03.02.04


מבצעים שהסתיימו:

כוכבי הוליווד מתגייסים ליומטוב

כוכבי הוליווד התראיינו לכבוד יומטוב, כדי להזכיר לנו למה כל כך חשוב לתרום למען ילדים בסיכון.

יהודה לוי קופץ בנג`י

כוכב הטלוויזיה יהודה לוי קפץ בשידור חי את קפיצת הבנג'י הגבוהה ביותר שנעשתה בישראל אי פעם. זה קרה בספורטק, מול עיניהם של צופים רבים.

מבצע טאטוס` - שרון ויואב מול מה קשור

יואב שוורד ושרון איילון התמודדו מול שלישית "מה קשור" במרוץ-דרגון למכירת הטאטוס' של יומטוב – מי מוכר יותר מדבקות טאטוס' של יומטוב. שלישיית מה קשור יצאו מקריית שמונה בצפון; שרון ויואב יצאו מאילת.

מכירות פומביות בתכנית הבוקר

מני פאר ואפרת רייטן השיגו את התרומה הראשונה ליומטוב 2004 באמצעות מכירה פומבית של מיקרו-גל משומש, תרומתו הנדיבה של צופה שזה עתה התחתן. לאחר מכן המשיכו בסדרת מכירות פומביות במסגרת תכנית הבוקר שלהם, ואפילו הסכימו להתחפש.

מבחן השורוק של צחי

השאירו הודעה עם משפט מצחיק בשורוק, תרמו 36 ₪ ואולי תקבלו את הפאה של צחי מכוכבי השכונה ותוכתרו כצחי הבא. המבצע הסתיים בתאריך 31.01.04.

בוקר טוב עם טל ברמן ואביעד קיסוס

ספרו על מעשה טוב אחד שעשיתם למישהו , תרמו 36 ₪, ואולי תהיו המאושרים אשר יזכו בפרס הלא שגרתי: שידור תכנית הבוקר מביתכם והצטרפות לצוות המנחים. עוד צפויה לזוכים: ארוחת בוקר שהוכנה במיוחד עבורו ע"י שף. השידור המיוחד יועבר ביום בו יחול יומטוב, ה- 3/2. המבצע בחסות "חלב יטבתה בוקר טוב" שבנוסף, תורמת שקל על כל קרטון של "חלב יטבתה בוקר טוב" שייקנה מה- 15.01.04 ועד 03.02.04. המבצע הסתיים בתאריך 28.01.04.

יורם ארבל מארח

הקליטו את עצמכם משדרים הבקעת גול במשחק כדורגל דמיוני, תרמו 36 ₪, ואולי תזכו להתארח בעמדת השידור של יורם ארבל, בשידור המשחק המרכזי -1 בפברואר וב- 2 כרטיסים למשחק גמר גביע המדינה בכדורגל. המבצע הסתיים בתאריך 27.01.04.

בעיטת הפתיחה

נסו לחקות את יורם ארבל אומר את המשפט המפורסם "ככה לא בונים חומה", תרמו 36 ₪, ואולי תזכו לבעוט בפתיחת המשחק המרכזי שייערך ב-1 בפברואר בין הקבוצות בית"ר ירושלים ובני יהודה וב- 2 כרטיסים למשחק גמר גביע המדינה בכדורגל. המבצע הסתיים בתאריך 27.01.04.

ספיישל שוקולד עם אהרוני

שוקולד פרה של עלית תורמת שיעור פרטי עם אהרוני לטבח של פנימיית נוער. במסגרת השיעור יעבדו אהרוני והטבח על שידרוג הקינוחים בפנימייה. וגם אתם מוזמנים להשתתף: שילחו לנו מתכונים של עוגות שוקולד וקינוחי שוקולד - ואולי תזכו להתארח בתכניתו של אהרוני. המבצע הסתיים בתאריך 20.01.04.


ארגונים שתרמו ליומטוב:

גן ציפורן - הרצליה
ספא בגינתון
אינטרלקט
חמי געש
קיפצובה
חוגי הסיירות – קק"ל
משק חי – קיבוץ נען
בית רסיטל
כנען ספא
ליקוויד בר
גרוב
קומברס
מרכז רכיבה – קיבוץ נען
שרים קריוקי בע"מ
אגודת הסטודנטים – ת"א
אגודת הסטודנטים מכללת עמק יזרעאל
ארגון הסטודנטים בישראל
מוניות סוקולוב
מטיילי אלה – באר שבע
חברת נורקט
חברת לורד סנדביץ'
נביעות
בית חלומותי
מייקרוסופט
סימילק
מרכז אלבאום
עלית
שירותי בריאות כללית
אוסם
ג'יג'י אקדמי ירושלים
פנה-בר
אמיר הפקות
חוות עינת
אלפא קרטינג
לירז פילוס


חברות מסחריות שנוטלות חלק ביומטוב:

נענע
נטוויז'ן
פלאפון
לאומי-קארד
דלק-דרגון
עלית
יטבתה
שטראוס
אסם
נביעות
קליק
תלמה
סימילאק
מיקרוסופט
בזק וואו
בנק הפועלים

וגם:
מרכז אלבאום
בית חלומותי